Motivasyon Etkinlikleri ve Kurum Dışı Organizasyonlar

Halkbank gerçekleştirdiği motivasyon etkinliklerine her gün bir yenisini daha ekledi. Birbirinden farklı konulara sahip etkinlikler sayesinde hem halkımız hem de çalışanlarımız bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

 “Çocuklar İster Halkbank Yapar” projesi ile çocukların dilekleri gerçekleştirilirken Geri Dönüşüm Elçileri Atölyesi kapsamında da Bankamız çalışanlarının çocukları ile birlikte tasarımlar yapıldı.

 “Satın Alma Sahiplen, Organ Bağışı Farkındalığı, Down Sendromlular Farkındalık Günü , Sigarayı Bırakma Günü, Yaşlılara Saygı ve Alzheimer Haftası’nda sosyal sorumluluk  bilincini yaygınlaştıracak projeler hayata geçirildi.

Motivasyon Atölyeleri çerçevesinde çalışanlarımıza  kimi zaman çikolata, makarna ve kahve gibi lezzetli ürünlerin  yapımının püf noktaları aktarıldı, kimi zaman ise seramik  ya da evde hayvan barınağı yapımı gibi farklı ilgi alanlarına yönelik deneyimler kazandırıldı.

Bankamızın çalışmaları bunlarla da sınırlı kalmayıp, perspektifine kadın girişimcileri alarak onlara 5 Milyar TL kredi desteği sağlandı. Üreten Kadınlar Toplantıları ile bir araya gelen 50 bin kadın girişimci, başarılarını paylaşarak yeni girişimcilere de ilham kaynağı oldu.

Tanıtım filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.