Yaşlılara Saygı Haftası

18 -24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında bir araya geldik

30 Mart 2021 tarihinde Sheraton Grand Ataşehir’de; Genel Müdür Yardımcılarımız, Grup Başkanlarımız, Daire Başkanlarımız, Şube Müdürlerimiz, Bölüm Müdürlerimiz ve çalışanlarımızın katılımıyla “Büyüklerimiz Hazinemizdir” etkinliği gerçekleştirildi.

 

Genel Müdürümüz Sayın Osman ARSLAN; “Yaş almış büyüklerimizin zorlu süreçlerinde Halkbank’ın her zaman onların yanında olacağını, bugün varsak ve ülkemiz ve milletimiz adına sorumluluklar üstlenmişsek bunun büyüklerimiz sayesinde olduğunu, o nedenle de büyüklerimizin bizlerin hizmeti ile mutlu yaşaması gerektiğini” vurgulayan konuşmasıyla yer alırken, Medikal Turizm Derneği Başkanı Doktor Sinan İBİŞ ise; “Yaş almış büyüklerimizin en büyük desteklerinin aile yaşamı ile büyüklerin ihtiyaçlarına sahip çıkacak gençliğin güçlendirilmesi gerektiğini, o nedenle de Yaşlılara Saygı Haftası ile ilgili etkinliklerin ülkemizde çok önemsenmesi gerektiğinin” altını çizdi.

Ayrıca Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Sayın Okan İBİŞ’in; bugünlere gelmemizde çok büyük emekleri olan büyüklerimize, saygı ve sevgiyle yaklaşmayı düstur edinmiş bir kültüre sahip olmamız;  yaşlılarımızın dün ile bugün arasında köprü kurmamızda, değerlerimizi gelecek nesillere aktararak, çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştirilmesinde önemli katkılar sunduğunu vurgulayan mektubuna yer verildi.

 

Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğretim üyeleri Doç. Dr. Sayın Demet GÜRHAN ve Doç. Dr. Sayın Güler DEMİROVA’nın piyano eşliğinde Türk Kardeşliği ve Dostluğu eserleriyle müthiş bir müzik ziyafeti de vermiş oldular.

Bankamıza emekleriyle, hizmetleriyle yıllarını vermiş Halkbank emeklileri ve bankacılıkta Halkbank’ı tercih etmiş yaş almış büyüklerimiz; müşterilerimizin katılımları ve konuşmalarıyla duygulu anlar yaşandı.