1 Milyon İstihdam Projesi

Daha İyi Bir Yaşam ile Hayat Senin!

İyi bir yaşam ile ‘sağlıklı birey, sağlıklı toplum’ oluşumuna katkı sunmayı hedefleyen Halkbank, obeziteyle mücadele etmek amacıyla düzenlediği etkinliklerine devam ediyor. İyi yaşam konusunda insanları bilinçlendirmek, farkındalık yaratmak için çeşitli etkinlikler düzenleyen Halkbank, “Hayat Senin” projesi kapsamında “Hayat Senin Konserleri” serisinin ikincisini “Atatürk’ü Anma” konseptiyle 18 Mayıs Çarşamba akşamı Ankara Resim Heykel Müzesinde gerçekleştirdi.

 

Uzman Doktor Sayın Sinan İbiş’in liderliğinde düzenlenen bu müzik dolu geceye, Genel Müdürümüz Sayın Osman Arslan, Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Sayın Zerrin Güngör, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı ve Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkan Vekili Sayın Ahmet Karayiğit katıldı. Obeziteye karşı farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen bu müzik ziyafetine ayrıca Danıştay 9. Daire Başkanı Sayın Abdurrahman Gençbay, Ankara 11. İdare Mahkemesi Başkanı Sayın Serpil Gençbay, Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürü Sayın Okan İbiş, Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Sayın Hüseyin İnceöz, Danıştay 2. Daire Üyesi Sayın Aydemir Tunç, Operasyonel İşlemler ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcımız Sayın Ergin Kaya, Ankara 1. Bölge Koordinatörümüz Sayın Burak Balcı, Ankara 3. Bölge Koordinatörümüz Sayın Mücait Yıldırım da teşrif etti.

Ankara personelimiz, aileleri ve müşterilerinin de bulunduğu müzik şöleninde, Soprano Doç. Dr. Demet Gürhan, Piyano Doç. Dr. Güler Demirova Györffy ve Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Solist Zerrin Naycı’nın güzel sesleri konsere katılanlara müzik ziyafeti yaşattı.