Halkbank Espor Turnuvası

Halkbank Espor Turnuvası

Espor organizasyonları, pandemi süreci içerisinde sıfır risk ile yürütülebildiğinden markaların yanı sıra birçok kurum ve kuruluşun da ilgi odağı oldu. Bu zorlu süreçte Espor’a artan ilgiye bir adım da Halkbank’tan geldi. Halkbank Espor Turnuvası, bankanın kurum içerisindeki tüm çalışanları için hayata geçirildi.

Çalışan motivasyonunu artırmak amacıyla gerçekleştirilen iç iletişim etkinlikleri kapsamında düzenlenen Halkbank Espor Turnuvası, kurum içi rekabeti sevenleri PUBG Mobile’da buluşturdu. 

20 Mayıs günü Erangel semalarında turnuvanın ilk paraşütleri açıldı. Turnuvanın final heyecanı ise 24 Mayıs’ta Twitch ve Youtube platformlarından canlı olarak yayınlandı.

Espor turnuvasında takım olarak yarışanlar ve solo olarak yarışanlar için iki ayrı kategoride fixtur düzenlendi. Turnuvaya 60 takım bünyesinde 240 personel katılırken, bireysel olarak ise 141 personel katılım gösterdi.

 

Kazananlar (Takım)

  1. Bayıltana kadar adlı takımdan Mehmet Öztürk ve Süleyman Nas ile Gökhan Özca ve Ozan Özalp oldu.
  2. Kazanan takım Onur Arslantürk ve Şahin Doğan Muhammed ile İslam Sarkandi ve Yunus Altuncu’nun yer aldığı “Fosiller” oldu.
  3. Olan “Security” takımında ise  Ömer Taş ve Gökhan Özkök ile Gökhan Özdemir ve Kemalettin Gündoğdu ödül almaya hak kazandı.

Solo olarak yarışan personeller arasında Scorpion kullanıcı adı ile 1. Abdullah Yağız, Miraajeanee adı ile 2. Safa Ünal ve Igloom kullanıcı adına sahip Doğuşcan İnce 3. oldu.